AMOB Roll Forming - HADDELEME

Rulo Şekillendirme - PF Serisi

Özel tasarımlı ve özel olarak imal edilmiş roll forming makineleri, AMOB'u pazarın ön saflarına taşıyor. 1960 yılından bu yana, roll forming makinelerindeki yenilikçi çözümlerimiz, bize eski “roll forming” alanında büyük bir deneyim zenginliği ve teknik bilgi verdi.

AMOB Roll Forming Hatları, özelleştirme ve revizyon yoluyla herhangi bir gereksinimi kolayca karşılayabilir. Saç açma işleminden başlayarak, roll forming’e ve sonra gerekirse bükülmeye kadar...

Komple anahtar teslim paketi sağlama konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz. İhtiyacınız olan güvenilir, etkili ve son derece kaliteli üretilmiş bir roll forming ise, uzağa bakmanıza gerek yok!

PF Serisi | Rulo Şekillendirme

Decoiller: AMOB - Decoiler (Saç açma) serisi, dünyanın en büyük ve en güçlü serilerinden biridir. Bu nedenle, hafif, mekanik olarak çalışan seçeneklerden, 15 tona kadar kapasiteye sahip hızlı şarjlı entegre bir sisteme sahip tamamen motorlu çözüme kadar çeşitlilik sunuyoruz.

Plaka ucu kaynağı: Bu sistem, plaka uçlarının hızlı ve otomatik olarak kaynaklanmasını sağlayarak israfı ve kesinti süresini azaltır.

Ara delme ve şekillendirme istasyonu: Delme, şekillendirme veya işaretleme için birkaç ara istasyon içerebilir. Sonsuz çeşitlilik mevcuttur. Tek bir delme veya şekillendirme ünitesinden başlayarak, çok amaçlı bir CNC presine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Dikey plaka stoğu: Bu sistem geleneksel bir roll forming kurulum alanına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Plakanın birikmesine izin vermek, şekillendirme işlemi için hazır.

CNC kontrolü: AMOB’un kullanıcı dostu CNC dokunmatik ekranı, otomatik hattın senkronize ve aynı zamanda otonom bir şekilde tam kontrolünü sağlar.

Çok yönlülük, çeşitlilik ve üretim optimizasyonu: Müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, AMOB’un roll forming hatları, gereksinimleri kolayca karşılamak için birkaç farklı, değiştirilebilir sistemle donatılabilir. Farklı boyutlarda çeşitli ısmarlama profiller üretmek için ayarlanabilir takımlarla birlikte hızlı kaset değişiklikleri hem verimli hem de çok yönlü hale getirir.

Boy kesme: Rulo şekillendirme makinelerimizi sabit veya yüksek hızlı boy kesme sistemleri ile donatma seçeneği mevcuttur.

Boşaltma sistemleri: Roll forming verimliliğini arttırmak için, ürünleri paletler üzerine yığmak yada doldurmak için bir otomatik boşaltma sistemi eklenebilir