PBT Hakkında

PBT - 25 yıldan uzun süredir yenilikçi bükme teknolojisi


Swiss PBT AG olarak, en yüksek kalite ve teknik performans standartlarını karşılayan profil bükme makinelerini ve dijital kontrol sistemlerini geliştiriyor ve üretiyoruz. Teknolojilerimiz, 1991'den beri akıllı süreçlerle endüstri standartlarını belirlemektedir ve metal işleme endüstrisinin hemen hemen tüm segmentlerinde kullanılmaktadır. Otomotiv, havacılık, pencere ve cephe inşaatı, malzeme taşıma ve daha pek çok profil, bükme makinelerimizin kalitesine ve hassasiyetine güvenmektedir.

PROBEND, PBT-AG (Profilebiegetechnik AG) firmasının, Türkiye partneridir. PBT-AG, en yüksek kalite ve teknik performans standartlarını karşılayan profil bükme makinelerini ve dijital kontrol sistemlerini geliştiren ve üreten bir İsviçre firmasıdır. Teknolojilerini 30 yıla yakın bir süredir geliştiriyor ve pazarın ihtiyaçlarını hassasiyeti en yüksek, kullanımı en kolay ve ömrü en uzun makinelerle ile karşılıyor. PBT profil bükme makineleri, yüksek hassasiyet ve kalitesini, uzun ömrü boyunca sağlayabilmektedir.

Akıllı süreçlerle endüstri standartlarını belirlemekte ve metal işleme endüstrisinin hemen hemen tüm segmentlerinde makinelerini görmekteyiz. Özelliikle otomotiv, havacılık, pencere ve cephe sektörü, malzeme taşıma–konveyör sistemleri ve daha pek çok sektör, profil bükme makinelerimizin kalitesine ve hassasiyetine güvenmektedir.

PROBEND olarak, PBT-AG’nin Türkiye partnerliği ve servis hizmetlerini, en yüksek kalite ile sağlamaktayız. Sizleri de bu kaliteye davet ediyoruz!