Hakkımızda

PROBEND, PBT-AG (Profilebiegetechnik AG), AMOB S.A ve Indumasch GmbH firmalarının, Türkiye partneridir.

Partneri olduğumuz tüm firmalar, en yüksek kalite ve teknik performans standartlarını karşılayan profil bükme makinelerini ve dijital kontrol sistemlerini geliştiren ve üreten, sırasıyla İsviçre, Portekiz ve Alman firmalarıdır.

PBT-AG teknolojisini 30 yıla yakın bir süredir geliştiriyor ve pazarın ihtiyaçlarını hassasiyeti en yüksek, kullanımı en kolay ve ömrü en uzun makinelerle ile karşılıyor.

AMOB S.A., 1960 yılından itibaren, dünya çapındaki boru ve tüp bükme endüstrisine farklı kullanımlar için özelleştirilmiş en geniş donanım çeşitliliklerinden birini sağlar. Profil bükme makinelerimiz, yüksek hassasiyet ve kalitesini, uzun ömrü boyunca sağlayabilmektedir.

Indumasch GmbH, 40 yılı aşkın bir süredir çentik açma makineleri ve kaynak prosesine hazırlama makineleri için saç işleme konusunda bir uzmandır.Profil bükme makineleri ve üniversal bükme makineleri konusunda uzmandır.

Akıllı süreçlerle endüstri standartlarını belirlemekte ve metal işleme endüstrisinin hemen hemen tüm segmentlerinde makinelerimizi sergilemekteyiz. Özelliikle otomotiv, havacılık, pencere ve cephe sektörü, malzeme taşıma–konveyör sistemleri ve daha pek çok sektör, profil bükme makinelerimizin kalitesine ve hassasiyetine güvenmektedir.

Yurt içi ve uluslararası piyasalara, boru ve profil bükme; parça bükme ve soğuk şekillendirme amaçlarına uygun – basit manuel aletlerden karmaşık, tamamı elektrikli CNC güdümlü sistemlere kadar - olağanüstü makineler ve araçlar sağlamaktayız.

PROBEND olarak, PBT-AG, Indumasch GmbH ve AMOB S.A’nın Türkiye partnerliği ve servis hizmetlerini, en yüksek kalite ile sağlamaktayız. Sizleri de bu kaliteye davet ediyoruz!